Пономарьова Наталія Дмитрівна, учитель англійської мови Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8

A teacher who is attempting to teach without inspiring the pupil with a desire to learn is hammering on a cold iron.
Horace
Mann

Моє життя - в школі. Ось уже шістнадцять років з дня у день я переступаю поріг школи, і немає більшої радості, аніж допитливі дитячі очі, привітні посмішки колег, які дають стовідсоткову впевненість в тому, що найбільш значуще та цінне у світі закладається саме тут. Школа стала не просто роботою. Це особливий настрій та відчуття власної значущості, бо саме ти маєш навчити і виховати, сформувати життєво необхідні вміння та навички, саме ти вказуєш ціль та задаєш своїм вихованцям вірний курс до нових відкриттів.

У 1995 році закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов ім.Н.К.Крупської. Диплом з відзнакою за спеціальністю "Англійська мова, російська мова та література".
Стаж роботи: загальний - 22 роки,
у тому числі педагогічний - 16 років.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.
Звання: учитель-методист.
Державні нагороди, відзнаки: Почесна грамота управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації (2006 рік), Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2007 рік), Знак «Відмінник освіти України» (2009 рік).
Проблема (тема), над якою працюю: Комунікативний підхід у викладанні іноземної мови.
Інноваційні форми роботи та технології, що використовую у роботі: проектні технології, особистісно орієнтоване навчання, інтерактивне навчання, інформаційно-комунікаційні технології.
Авторські видання та публікації «Конспект уроку англійської мови у 10 класі за темою “Food. Second Conditional”», «Конспект уроку англійської мови для 9 класу за темою “Endangered Animals”» («Учительський журнал он-лайн»).
Кiлькiсть переглядiв: 13543

Коментарi

  • Анна

    2013-12-17 21:06:20

    Щиро дякую за Ваш чудовий сайт !!! Знайшла все необхідне для вчителя англійської мови. Особлива подяка за матеріали по ЗНО, олімпіади та контрольні роботи для різних класів....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.